1xbit üyelik

Kripto Para ile Omaha Poker Oynama Rehberi

Texas Hold’em ile birlikte dünyanın en popüler poker oyunu olan Omaha, poker sitelerinin birçoğunda kendine yer bulmuş durumda. Temel özellikleri bakımından Texas Hold’em ile benzerlikler gösteren Omaha’nın kripto poker sitelerindeki versiyonunu sizler için araştırdık.

Kripto Para ile Omaha Poker

Omaha oyununu geleneksel poker sitesinde de oynayabilirsiniz. Ancak Türkiye şartlarında daha güvenli olan kripto poker sitelerinde bu oyunu oynamanız. Yetenek oyunu olması bakımında ne kadar pratik yaparsanız o kadar şansınız artacak.

Kripto Para ile Omaha Poker Kuralları

Omaha’nın Texas Hold’em ile benzer özellikleri olduğunu dile getirdik. Aslında bu oyunlar birkaç özellik dışında birbirleriyle aynı.

  1. Texas Hold’em oyununda başlangıçta oyunculara iki kart verilirken Omaha oyununda oyunculara 4 kart veriliyor.
  2. Bununla birlikte açılan kartlar yine aynı. Flopta 3 kart açılırken daha sonrasında iki kart daha açılıyor.
  3. Omaha’da dikkat edilmesi gereken özellik ise eldeki kartların sadece ikisini kullanabiliyor olmanız.
  4. Bu iki kart ve yerdeki 5 kartın 3’ünü kullanarak en iyi eli oluşturan oyuncu mücadeleyi kazanıyor.

Oyundaki rakamlar da Texas Hold’em ile aynı. Yine per, döper ve benzerleri ile mücadele ediyor ve kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz. Bu eğlenceli oyunu Türkiye’deki başarılı kripto poker sitelerinden 1xbet, Betwinner ve Astekbet gibi sitelerden oynayabilirsiniz.

Kripto Para ile Omaha Poker Stratejileri

Omaha oyununu Texas Hold’em oynayabilen herkesin oynayabileceğini ve kısa sürede anlayabileceğini söyleyebiliriz. Texas Hold’em oyununda uyguladığınız stratejileri de Omaha’ya uyarlayabilirsiniz.

  1. Omaha’da rakibiniz tamamen diğer oyuncular. Dolayısıyla diğer oyuncuların nasıl bir strateji izlediğini anlamak ve buna göre bir yol çizmek mantıklı olacaktır. Oyuncuların oyun karakterlerini çözemediğiniz her saniye aleyhinize işler.
  2. Texas Hold’em oyununda Omaha’ya geçiş yapan oyuncuların da ilk etapta temkinli yaklaşmasını öneriyoruz. Özellikle başlangıç evresinde bocalamalar yaşanabiliyor. Biraz daha düşük miktarlı oyunlardan başlayarak bu oyunda da gelişim göstermeye çabalayabilirsiniz. Ne kadar çok pratik yaparsanız gelecek için o kadar şansınızı arttıracaksınız.

Kripto Para ile Omaha Poker Siteleri

Kripto para ile Omaha Poker başta olmak üzere poker oyunları oynatan güvenilir siteleri sizin için inceledik. Alttaki tablomuzu kullanarak sitelerle ilgili detaylı tanıtımlarımızı okuyabilir, değerlendirmelerimizi ve bonuslarını inceleyebilirsiniz. Kripto poker sitelerine ‘Üye Ol’ butonlarına tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Kripto Poker SitesiDeğerlendirmeBonuslarÜyelik Açma
1xbet ikon1.000 TL BonusÜyelik aç
astekbet ikon500 TL BonusÜyelik aç
betwinner ikon500 TL BonusÜyelik aç

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


1xbit Giriş

1xBit’i Deneyin!

BITCOIN İLE BAHİS

7 BTC ÜYELİK BONUSU

HIZLI ÖDEMELER

error: Content is protected !!